NáRoZkY BLoGu..30.06.08.
dnEs jE...14.04.09.
dNeS mÁ sváTeK...ViNCeNC

Můj stav→offline.gif image by spookys-graphix

PixelsPixels
VGS(2 úKoL)
SonB(2 kOlO)

Červenec 2008

Různé

31. července 2008 v 16:01 | ka-ja |  Móda-doplňky

sparkly double heart keychainzebra wristletsparkly silver wristletred heart coin purseskull punk coin purseanimal print pursered polka dot handbagnautical stripe canvas pursecosmetic bagsoft monogram coin pursetropical cell charmstar coin purse
star headbandfaux lace headbandclear headbandpink zebra headbandbow headbandribbon & crystal headbandgold headbandelectric headbandsparkle multi-colored headband
/* */
/* */

šperky

31. července 2008 v 15:58 | ka-ja |  Móda-doplňky

NáramekNáramekNáramekNáramekNáramekNáramek
pink crystal floating necklacepink pearl & crystal matching necklace setpink barrettepink stud earringpink rhinestone Y necklacepink flower barretteheart pendant necklacematching earring and bracelet setneon teardrop earringslarge neon bead braceletzebra neon bead necklaceset of 3 neon banglespolka dot earringspink pearl bead necklacepink glittery ringpink plastic hoopspink star makeup palette casepink & black rhinestone headbands
rhinestone detailed plastic ringblue transparent donut earringszebra neon bead necklacepaint splatter earringssparkly double heart keychainsparkly flower barretterhinestone hoop earringssoft monogram purseblue star cell charm
/* */
/* */
/* */

kabelky a tašky

31. července 2008 v 15:54 | ka-ja |  Móda-doplňky


Reklamy

31. července 2008 v 15:26 | ka-ja
Jen REKLAMY a různé dotazi,porovnání blogu atd......Prostě co chcete!

Bleskovka1

30. července 2008 v 18:30 | ka-ja |  Bleskovky

Pište do komentáře prvních 5 odpovědí beru
Tvoje přezdívka?:
Kolik ti je?:
Jak se máš?:
Kde si byla nebo budeš na dovolené?:
Těšíš se do školy?:
Líbí se ti tenhle blog?:
Co chceš na diplom?:

Olsenky

30. července 2008 v 18:15 | ka-ja |  Celebrity

MARY-KATE OLSEN
Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 13. 06. 1986
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci
Mary-Kate Olsen
ASHLEY OLSEN
Povolání: Herečka, modní návrhářka, modelka
Věk: 22
Datum narození: 13. 06. 1986
Místo narození: Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci
Ashley Olsen
FOTEČKY
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen
Mary-Kate Olsen

Rihanna-Rozhovor-Prosím přečtěte

29. července 2008 v 14:46 | ka-ja |  Celebrity
Jak se ti líbilo v Česku??
Mam řict že ne zaujaly vase pamatky a pivo, bo chces uprimnou odpoved?? ....nezaujalo me tu nic a byl to ztraceny cas. Ale to se dalo cekat.

Vanessa Anna Hudgens

29. července 2008 v 14:44 | ka-ja |  Celebrity

Vanessa Anne Hudgens

herečka, zpěvačka

Datum narození: 14.12. 1988 (19 let) Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA Znamení: Střelec

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Will, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified

Zac Efron

29. července 2008 v 14:43 | ka-ja |  Celebrity

Zac Efron spěvák,herec,tanečník. Datum narození: 18.10.1987 (20let) Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA Znamení:Váhy Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Avril Lavigne

29. července 2008 v 14:41 | ka-ja |  Celebrity

Avil Lavigne spěvačka,herečka
Datum narození:27.09.1984 (23let) Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada Znamení:váhy

Avril Lavigne

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak
Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you\'re Gone nebo Hot.....

Ashley Tisdale foto2

29. července 2008 v 14:39 | ka-ja |  Celebrity

Click to view full size image
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image
lq004.jpg Click image to close this windowlq003.jpg Click image to close this windowlq002.jpg Click image to close this windowClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imagelq066.jpg Click image to close this windowlq064.jpg Click image to close this window
002.jpg Click image to close this windowClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image
cap410.JPG Click image to close this window
Click to view full size image
Click to view full size image
cap200.JPG Click image to close this window
Click to view full size imageClick to view full size image
cap362.JPG Click image to close this window
035.jpg Click image to close this window
Click to view full size imageClick to view full size image040.jpg Click image to close this window
001.jpg Click image to close this window007.jpg Click image to close this window005.jpg Click image to close this window103.jpg Click image to close this window128.jpg Click image to close this window277.jpg Click image to close this window289.jpg Click image to close this window322.jpg Click image to close this window333.jpg Click image to close this window356.jpg Click image to close this window450.jpg Click image to close this window
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley Tisdale

29. července 2008 v 14:35 | ka-ja |  Celebrity

Ashley Tisdale
Herečka,spěvačka,modelka
Datum narození:02.07.1985
Místo narození:West Deal New Jersey, USA
Znamení:rak


Ashley Tisdale (I)
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial a High School Musical2, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.

Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen


Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image